Англомовні презентації на тему «Університет очима студента-першокурсника» (Mastering the Art of Effective Presenting. You and Your Audience)

9 Грудня, 2013

5 грудня 2013 року в рамках тижня факультету міжнародних відносин було проведено захід, присвячений опануванню мистецтвом ефективних презентацій на тему  «Університет очима студента-першокурсника», на якому були присутні студенти групи МП 11 та МП 21, а також викладачі кафедри іноземних мов, завідувач кафедри і декан факультету міжнародних відносин Дей Марина Олександрівна. Захід був організований та проведений старшим викладачем кафедри іноземних мов Гетман Вікторією Іванівною.

На початковому етапі заходу студентам було запропоновано виконати інтерактивні завдання із застосуванням сучасних медіа-технологій. Наступним етапом стала демонстрація підготовлених студентами презентацій із застосуванням програми Power Point. Яскравими, незабутніми і креативними були презентації таких студентів групи МП 11:

1. Міркеєв Ярослав «KUL of the NASU. General Information».
2. Маліновська Маргарита, Чайковська Тетяна «Our Favorite Subjects».
3. Пашков Кирило, Ярцева Дарія «Cultural Life of KUL of the NASU».

На заключному етапі заходу студенти переглянули відео фрагменти презентацій професійних англомовних спікерів, що дало їм змогу проаналізувати та порівняти власні виступи із запропонованими, оцінити свої можливості в роботі з аудиторією.

Студенти та викладач продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, а також підготовки до такого важливого виду професійної діяльності юриста-міжнародника, як презентації.