«Антикорупційний день» у Національному антикорупційному бюро України для здобувачів старших курсів

18 Жовтня, 2023

У п’ятницю 13 жовтня активні студенти 3-4 курсів Київського університету права НАН України відвідали захід від Національного антикорупційного бюро України. Зустріч почалася з привітання та представлення директора НАБУ Кривоноса Семена Юрійовича. У своїй промові Семен Юрійович розповів про історію, особливості створення та вдосконалення бюро.

Наступним спікером зустрічі був Гізо Трістанович Углава – перший заступник директора НАБУ. Гізо Трістанович детально познайомив студентів із спеціалізацією детективів. Ця тема особливо зацікавила наших правників.

Лисенко Поліна Олександрівна, заступниця директора НАБУ, виступила з доповіддю, присвяченою міжнародній роботі Національного антикорупційного бюро, представництву його напрацювань на зарубіжному рівні. Також спікерка торкнулася теми співпраці з молоддю і пройшлася напрямками роботи НАБУ загалом.

Варварська Тетяна Володимирівна, заступник директора НАБУ, розповіла відвідувачам про матеріально-технічне забезпечення НАБУ, таким чином підсумувавши те, що частково змогли побачити на свої очі відвідувачі під час екскурсії.

Гюльмагомедов Денис Олександрович, заступник директора з питань цифрового розвитку та цифрових трансформацій, доповів про процеси цифровізації роботи НАБУ, сучасні виклики, що постають перед бюро.

Також до студентів звернулися представники відділів аналітики та обробки інформації із доповіддю про особливості роботи підрозділу детективів-аналітиків та їхню діяльність, внутрішнього контролю, заглибивши слухачів у історичний контекст контролю НАБУ від початку його існування до сьогодення. Наостанок студентам розповіли, як можна потрапити на стажування в Національне антикорупційне бюро.

Від Київського університету права НАН України «Антикорупційний день» відвідали: Негрій Дарʼя, Вілінська Олександра, Майдибура Богдан, Гета Євген, Явельська Ксенія, Тимченко Петро, Полуніна Надія, Радченко Юлія, Скуратовська Анастасія та Мирончук Марина.

Упевнені, що знайомства з роботою подібних установ є важливим етапом у профорієнтаційній роботі зі здобувачами старших курсів у виборі їхнього майбутнього працевлаштування. Дякуємо Національному антикорупційному бюро України за запрошення!

Прес-Центр КУП НАНУ