Бібліотечний фонд КУП НАНУ поповнився новими підручниками

7 Квітня, 2014

Нещодавно відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького  з  партнером, адвокатом та патентним повіреним  Юридичної компанії «Бабич Сисоєнко і Партнери» Сисоєнко І.В.
     Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між Київським університетом права НАН України та Юридичною компанією «Бабич Сисоєнко і Партнери».
     Слід  зазначити, що Юридична компанія  «Бабич Сисоєнко і Партнери»  заснована у 2007 році і є успішною українською юридичною компанією, яка об’єднує команду професійних юристів та адвокатів, які мають великий практичний досвід в багатьох сферах права, що дає можливість надавати широкий спектр юридичних послуг клієнтам.
     Юридична компанія «Бабич Сисоєнко і Партнери» надає юридичні послуги в таких сферах, як: господарське право, антимонопольне та конкурентне право, нерухомість та будівництво, трудове право, судова практика. Окремими спеціалізаціями компанії є  медичне право та право інтелектуальної власності.
     Значний досвід, успішна діяльність, довіра клієнтів, бездоганна репутація є головним надбанням компанії за час свого існування.

Зустріч проходила у теплій та  дружній обстановці, пані Ірина від юридичної компанії презентувала бібліотечному фонду університету підручники з адміністративного, конституційного та екологічного права, які одразу ж  викликали інтерес  у студентів.
     На завершення Сисоєнко І.В. запросила усіх бажаючих студентів університету проходити практику  та стажування у Юридичній компанії «Бабич Сисоєнко і Партнери» з можливим працевлаштуванням, та зауважила, що юристи та адвокати компанії будуть раді поділитися зі студентами університету своїм досвідом та практичними знаннями в багатьох сферах права.