Бібліотека КУП НАН України поповнилась новими виданнями Всесвітньої організації інтелектуальної власності

19 Липня, 2018
     Єдина в Україні Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності Київського університету права НАН України поповнилась новими виданнями з інтелектуальної власності, що надійшли з ВОІВ до університету.

Серед книг та брошур, надісланих до Бібліотеки, важливим є  авторитетне щорічне опитування діяльності з питань інтелектуальної власності по всьому світу «World Intellectual Property Indicators – 2017», яке окрім проблем  подання, реєстрації та обслуговування патентів, корисних моделей, товарних знаків, промислових зразків, мікроорганізмів та захисту рослин, також охоплює географічні зазначення, що робить його ще більш всеосяжним. У спеціальному розділі, присвяченому операційній діяльності патентних відомств, детально розглядається час обробки заявки, обсяги експертизи та результати експертизи.

wipo1.jpg

wipo2.jpg

wipo3.jpg

Видання «Керівництво з міжнародної реєстрації знаків у відповідності до Мадридської угоди та Мадридського протоколу», «Вимоги стосовно патентного розкриття інформації про генетичні ресурси та традиційні знання», «Охорона та підтримка рідної культури»  та інші, не менш цікаві публікації, зацікавлять не лише студентів та аспірантів КУП НАНУ, а й усіх, хто займається проблемами інтелектуальної власності.

wipo4.jpg
wipo5.jpg

wipo6.jpg

wipo7.jpg

wipo8.jpg

wipo9.jpg

Публікації  доступні для всіх бажаючих за  адресою:

м.Київ, вул. академіка Доброхотова, 7-а,

Київський університет права НАН України,

Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності.