Бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими книгами

10 Лютого, 2023

Наукова бібліотека отримала в дар від Юридичної фірми «Салком» фундаментальні видання з питань сучасного права: «Проблеми застосування міжнародних стандартів у правовій системі України» та «Механізми захисту прав в Україні».

Універсальний і досить багатий фонд Науковій бібліотеці Київського університету права НАН України вдалося сформувати не тільки через закупівлю університетом правової, суспільної, гуманітарної, художньої літератури, обміни з іншими університетськими та національними бібліотеками, науковцями та університетами зарубіжжя. Велику допомогу у розбудові Наукової бібліотеки, фонди якої налічують понад 150 тисяч видань, університет в значній мірі отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців, приватних компаній та державних установ, серед яких чільне місце займає всесвітньо відома юридична фірма «Салком».

Висловлюємо щиру вдячність Президенту Юридичної фірми «Салком» за подаровані в рамках багаторічного співробітництва між Київським університетом права НАН України та колегами-практиками видання.

Ці книги будуть активно використовуватися у навчальному процесі університету, а також для реалізації проєкту «Популяризація юридичної освіти та науки для учнівської молоді».

Прес-Центр КУП НАНУ