Бюро перекладів Glebov (м. Київ) запрошує на практику студентів КУП НАНУ

24 Травня, 2013

Бюро перекладів Glebov запрошує студентів лінгвістичних та філологічних спеціальностей на проходження переддипломної перекладацької практики. Робота з нашими спеціалістами допоможе Вам відчути усі особливості роботи перекладачем, познайомить з правилами оформлення документації та дасть можливість поглянути на перекладацьку кухню з середини.
     Для проходження практики запрошуються студенти, що закінчують навчання на факультетах перекладачів лінгвістичних та філологічних спеціальностей. Під час проходження практики усім студентам буде запропоновано виконати письмові переклади необхідних мовних пар, об’єм перекладу буде залежати від тривалості проходження практики. Практика у нашому бюро перекладів дасть Вам можливість:

• спробувати застосувати отримані перекладацькі навички на практиці;
  • познайомитися з досвідченими колегами, що із задоволенням поділяться з Вами своїм досвідом;
  • відчути смак та особливості професії перекладача
  • дізнатися особливості оформлення замовлень на переклад фільмів, відео та аудіофайлів;
  • отримати уявлення про роботу усних перекладачів з нотаріусами, суддями та іншими державними та приватними структурами;
  • спілкуватися з безпосередніми замовниками, напряму дізнавшись їх вимоги та побажання до виконання перекладу.

«Ми завжди раді вітати молодих спеціалістів, що після закінчення навчання вирішили працювати перекладачами у нашому колективі. Виховання майбутніх співробітників для подальшої роботи у компанії – невід’ємна частина нашої довгострокової стратегії розвитку, а молоді спеціалісти – найперспективніший внесок у наше майбутнє. Адже саме вони через декілька років будуть відповідати за імідж нашої компанії серед клієнтів», – говорить Юрій Глебов, власник бюро перекладів.
     Для отримання інформації про проходження практики, просимо Вас звертатися за телефонами 063 211 70 19, 067 409 98 69, а також надсилати свої заявки на e-mail: office@glebov.com.ua   У темі листа просимо зазначити «проходження практики». У тілі листа вкажіть мови, з якими Ви працюєте та тривалість практики, а також контактні телефони, за якими з Вами можна зв’язатися. По закінченню практики найкращим студентам буде запропонована робота перекладачем або помічником редактора на постійній основі.
Джерело: http://www.glebov.com.ua/zaproshuemo-studentiv.html