Благодійний концерт «Музика заради життя»

21 Вересня, 2014

fghj2.jpg

fghj3.jpg

fghj4.jpg

20 вересня 2014р. за підтримки БО БФ “КЕДР” і ряду інших неурядових організацій, провели благодійний концерт на підтримку 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» ЗСУ «Музика заради життя».

На концерті виступали відомі та нові RAP виконавці сьогочасної України. Було сказано багато актуальних, а саме головне теплих слів, адже слово надали волонтерам, Президенту Студентського парламенту КУП НАНУ (за сумісництвом заступник координатора СРК) та командиру Студентської Гвардії КНУ імені Тараса Шевченка. На заході були також глави “Центру безпеки та права” та Самооборона Майдану.

Студентський парламент КУП НАНУ висловлює велику подяку всім, хто взяв участь у цій важливій справі.

Всі кошти, зібрані під час благодійного концерту, передані на підтримку 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України.

Студентського парламенту КУП НАНУ
Полінська Дар`я