Cтартував новий проект загальнокультурного розвитку студентства КУП НАНУ

18 Лютого, 2010

18 лютого 2010 р. представники студентського активу в рамках нового проекту загальнокультурного розвитку молоді відвідали Національний академічний театр оперети.
      В якості заохочення за активну громадську роботу студентів ректор, професор Юрій Бошицький започаткував новий проект, який сприятиме загальнокультурному розвитку студентської молоді нашого університету. В рамках зазначеного проекту керівники органів студентського самоврядування, представники студентського активу, а також старости навчальних груп, за рахунок ректорського фонду, відвідали Національний академічний театр оперети, а саме – мали можливість слухати оперету І.Кальмана «Фіалка Монмартру».

Переступивши поріг театру, ми поринули в святкову, теплу, неповторну атмосферу, яка одразу, ще до початку вистави подарувала нові, цікаві враження.

За витонченою романтичною назвою оперети, «Фіалка Монмартру» прихована історія богемного життя з необхідними для неї елементами — любовним трикутником, грошима, авантюрними пригодами. Дійові особи найромантичнішої оперети І. Кальмана — актори, художники, поети, музиканти одним словом, представники французької богеми, а це означає, що на глядачів чекала чуттєва мелодрама, сполучена з чуттєвими комедійними сценами. Вони живуть, творять, мріють на пагорбах Монмартру, в мансардах під дахами Парижа. Під час антракту студенти, викладачі університету мали нагоду поспілкуватися з гостем університету, представником юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина) доктором Стеффеном Хінделенгом, який з 17 по 21 лютого буде проводити майстер-класи.

Студентське самоврядування.