Cтуденти, аспіранти та робітники КУП НАНУ завітали до Київського обласного дому дитини

19 Грудня, 2018
    Кожного року 19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.
    Не оминули цей день і студенти, аспіранти, професорсько-викладацький склад та робітники Київського університету права, які завітали провідати діточок-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки, що проживають у  Київському обласному домі дитини, який знаходиться у місті Боярка за адресою Хрещатик 111.

odd1.jpg

odd2.jpg

odd3.jpg

До проекту “Передай тепло маленькій дитині”, який був започаткований Юрієм Бошицьким мали змогу долучитись усі бажаючі. На зібрані спільними зусиллями кошти волонтери КУП НАНУ придбали необхідні речі для дитячого дому, включаючи підгузники, шампуні, засоби особистої гігієни, а також солодкі пакуночки для кожної дитини.  До того ж, до дитячого домк було передано багато різноманітних м’яких іграшок, настільних ігор та одягу.
    Варто відмітити тепле та уважне ставлення вихователів до волонтерів КУП НАНУ. Вони зазначили, що  малята чекають гостей та душевного спілкування навіть більше, ніж подарунків. На саме свято Миколая дітки підготували вірші і пісні, зібрались в актовому залі і показали невелику виставу.

odd4.jpg

odd5.jpg

odd6.jpg

Дуже важливим у сучасному світі є прояв теплоти людського серця серця та знаходження можливості і часу, щоб посіяти у діточок зерна добра, надії та любові.
    Тож висловлюємо щиру подяку усім хто проявив милосердя, щирість та щедрість взявши участь у даному проекті!

Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ