Cтуденти КУП НАН взяли участь у Всеукраїнському Антикорупційному форумі

25 Грудня, 2015

23 грудня  2015 року представники  Наукового товариства студентів  КУП НАН України – Віталій Бондар та Богдан Карповець взяли активну участь у Всеукраїнському Антикорупційному форумі, що відбувся у  приміщені Міжнародного виставкового центру.
     На форумі були присутні громадські активісти, політики, журналісти, які закликали всіх співгромадян згуртуватися для боротьби з корупцією.
     Форум пройшов під егідою та за участю таких організацій та груп:
     ВО «ГО «АвтоМайдан», Агенція Іміджу України, «Громадянська Платформа Нова Країна», Рух «Чесно», Центр вільної економіки імені Бендукідзе, ДЕМАЛЬЯНС, Народний контроль, Сила Людей, Громадянська позиція, Innovation and Development Foundation, Nova Ukraine, Перший професійний уряд Реформ.

Антикорупційний форум розпочався з виконанням Державного Гімну України. З вступним словом виступили організатори цього заходу Світлана Заліщук , народний депутат України, журналіст; Руслана Лижичко, співачка;  Олександр Солонтай , директор Інституту політичної освіти, один з лідерів ПП «Сила Людей»; Сергій Лещенко, народний депутат України, відомий журналіст;  Василь Гацько, український політичний та громадський діяч, голова партії «ДемАльянс».

На завершення виступив Міхеіл Саакашвілі , екс – президент Грузії, нинішній голова Одеської ОДА.

Наукове  товариство студентів
КУП НАН України