Cтуденти КУП НАНУ провели усний журнал, присвячений Міжнародному дню рідної мови

20 Лютого, 2010

Усний журнал на тему «Рідна мова – безцінна духовна скарбниця народу» відбувся 19 лютого в етнографічному кабінеті КУП НАН України. У заході взяли участь: представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина) доктор Стеффен Хінделенг, проректор з навчальної роботи Марина Василівна Глух, завідувач кафедри іноземних мов Віра Іванівна Крепель.

Під час проведення заходу було проголошено «Заповіт» Тараса Шевченка англійською, вірменською, італійською, німецькою, португальською, румунською, угорською, французькою мовами. Також студенти прочитали «Молитву до мови» Катерини Мотрич, яка наповнила атмосферу свята величчю, відчуттям високого рівня духовності, натхненням, глибоким патріотизмом. Молитва закінчуються такими словами: «Почуй! Воскресни! Возродись! Заквiтни вiчно живим i молодим народним Словом. Поверни нам пам’ять свого роду, дай віру й натхнення, впевненість в собі, освіти морок наших душ, відведи спокусу та очисти від скверни цю древню святоруську землю, Русь-Україну, возвелич і порятуй на вiки вiкiв. Амiнь!».

Зразковий колектив бандуристів «Мальви» музичної школи № 4 м.Києва третій рік поспіль взяв участь у даному заході.

Радник ректора зі студентських питань, міністр культури та дозвілля студентського самоврядування Борисюк Тетяна привітала присутніх авторським віршем «Мова».

Співочий дует «Купава» віншував усіх присутніх піснею «А у нас на Україні» та подарував гарний і бадьорий настрій.

Учасників заходу ведучі радник ректора зі студентських питань від 5 курсу Золотар Ольга та міністр інформації студентського самоврядування Осядла Марія пригостили узваром та запашними пиріжками.

Тож нехай квітне і розростається мова українська, українські традиції та дух!

Студентське самоврядування