Cтуденти КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнській акції «Пробіг під каштанами»

30 Травня, 2010

30 травня 2010 року студенти Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у вісімнадцятій щорічній акції “Пробіг під каштанами”.

Під час благодійної акції всі учасники подолали 5-кілометрову дистанцію.
Цей не надто довгий забіг дає шанс врятувати тисячі дитячих життів, у зв’язку з тим, що акція запроваджена з метою придбання на зібрані внески обладнання та медикаментів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Так 75 активістів громадських організацій та представників вишів Києва, які борються за звільнення України від куріння, взяли участь в акції “Пробіг під каштанами”. Команда під назвою “Україна кидає курити”, в числі яких були і представники нашого університету, спільно з представниками Міського центру здоров’я агітувала за популяризацію здорового способу життя та закликала киян звільнитися від куріння.

Ця подія – один з наймасштабніших благодійних заходів в Україні, із своєю історією, традиціями, прихильниками.

Адміністрація та студентство Київського університету права Національної академії наук України є прибічниками здорового способу життя і саме тому протягом навчального року, систематично проводить на базі університету заходи з популяризації здорового способу життя.

“Пробіг під каштанами” – не просто 5 км., це колосальна енергія добрих людей!

Студентка 2 курсу Остринська Марина.

Фото: А.Кригіна.