Делегація КУП НАН України в м. Вашингтон, округ Колумбія

30 Квітня, 2009

В рамках проекту «Захисту інтелектуальної власності» за підтримки офісу Генерального юрисконсульта Міністерства торгівлі США та програми розвитку комерційного права (CLDP) ректор Київського університету права НАН України Бошицький Ю.Л. в складі української делегації з 20-24 квітня 2009 р. відвідав м. Вашингтон, окуг Колумбія.
20 квітня 2009 р. відбувся круглий стіл з розробки учбового плану Школи права Університету Джоржа Вашингтона. Модератори: Декан С’юзен Караманян, помічник декана Джон Вілан. Того ж дня в офісі Інтелектуальної власності Міністерства торгівлі відбулась зустріч з Амандою Вільсон, яка виступила з доповіддю на тему: «Взаємодія Міністерства торгівлі з приватним сектором».
21 квітня 2009 р. Українська делегація брала участь у сесії з розробки учбового плану з предмету право інтелектуальної власності Школи права Університету Джоржа Вашингтона та у сесії з розробки української напівсудової структури – комісії з торгівлі.
22 квітня 2009 р. у штаб-квартирі Відомства США з патентів і торгових знаків відбувся ряд семінарів на теми: «Права інтелектуальної власності та судова система США», «Розробка учбового плану для державних службовців у Глобальній академії інтелектуальної власності», «Комерціалізація прав інтелектуальної власності та розробка учбового плану», «Інтелектуальна власність і програми інформування громадськості».
23 квітня 2009 р. в офісі зовнішніх зв’язків українську делегацію ознайомили з Комісією з міжнародної торгівлі. Виступаючі: Стів Гарднер, Головний юристконсульт, Програма розвитку комерційного права (CLDP), Міністерство торгівлі США.

Фоторепортаж: