Національна академія наук України Київський університет права

Делегація КУП НАН України взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції (м. Чернівці)

29 Травня, 2024

24 травня 2024 року представники Київського університету права НАН України взяли участь у Міжнародній  науково-практичній конференції «Фінансово-економічні, соціальні та правові аспекти розвитку регіонів: загрози та виклики» (м. Чернівці), яка проходила на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету. Участь у міжнародній науково-практичній конференції  взяли понад 100 осіб з 6 закордонних та 35 українських закладів вищої освіти та організацій, зокрема представники наукової спільноти та практики багатьох країн, у тому числі, Румунії, Словаччини, Польщі, Португалії.

Захід відвідали почесні гості і партнери ЧТЕІ ДТЕУ – представники влади:

  • Світлана Гринчук – заступник Міністра енергетики України м. Київ, Україна);
  • Анжела Дякова – директор департаменту фінансів Чернівецької обласної військової адміністрації;
  • Євгеній Маховіков – заступник міського голови м. Чернівці.

В онлайн-режимі привітали учасників конференції поважні гості-науковці:

  • Ігор Брітченко – проректор з міжнародних зв’язків Університету менеджменту безпеки (м. Кошице, Словаччина), д.е.н., професора;
  • Настасе Кармен – декан факультету економіки та державного управління Університету імені Штефана чел Маре, д.е.н., професор (м. Сучава, Румунія);
  • Александру Маноле – ректор Університету ARTIFEX, професор (м. Бухарест, Румунія);
  • Ніколає Марінеску – PhD, професор декан факультету економічних наук та бізнес-управління Трансильванського університету (м. Брашов, Румунія).

Зокрема, говорили про інформаційну та економічну безпеку розвитку регіонів, проблеми протидії корупції, фінансовим та економічним правопорушенням у період воєнного стану.

Участь в міжнародних заходах є важливою складовою наукової роботи у закладі вищої освіти, адже живий обмін досвідом, обговорення актуальних питань та стратегій їх вирішення підкреслює небайдужість педагогічного середовища до проблем сучасності. 

До жвавого  обговорення долучились науковці інституту, запрошені практики, представники місцевих органів влади, а також інші учасники конференції. Після цікавих доповідей, активних їх обговорень та онлайн-дискусії було підведено підсумки міжнародної науково-практичної конференції та прийнято резолюцію.

Щиро вдячні за можливість зануритись у неймовірну атмосферу, створену організаторами та учасниками конференції.

Прес-Центр КУП НАНУ