Делегація КУП НАН України взяла участь у роботі V Міжнародної наукової конференції «Православ’я в Україні»

18 Листопада, 2015

17 листопада 2015 року в рамках співпраці Київського університету права НАН України та Київської православної богословської академії ректор, професор Юрій Бошицький, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Галина Левківська, завідувач юридичної клініки «Фенікс» Марія Гузеват та студенти 4 курсу юридичного факультету взяли участь у роботі V Міжнародної наукової конференції «Православ’я в Україні», присвяченої 400-літтю Київської академії, заснованої на базі Київської братської школи. Конференція проходила під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Співорганізатором наукового заходу виступив Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України.

Пленарне засідання відкрив ректор Київської православної богословської академії, доктор богословських наук, професор митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко), який, акцентуючи увагу на 400-літній історії навчального закладу, навів багато прикладів із сьогодення щодо продовження просвітницької діяльності Київської православної богословської академії, згадавши про ліцензування цього навчального закладу, а також відзначив плідну видавничу діяльність Київської православної богословської академії.

З вітальним  словом до гостей та учасників конференції звернувся
ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький, де зазначив, що наші навчальні заклади
мають спільні завдання не тільки давати знання студентам, а й розвивати в
них духовні та моральні якості гідного громадянина, патріота своєї
держави. На знак глибокої поваги та співпраці Юрій Ладиславович передав
комплект підручників, виданих КУП НАНУ та офорт із колекції картинної
галереї університету ректорові Київської православної богословської
академії митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Білоцерківському Епіфанію
(Думенко).

Також з вітальними словами звернулися директор Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Георгій Володимирович Папакін, голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України (VI скликання) Юрій Анатолійович Кармазін, директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Васильович Юраш, доктор богословських наук митрополит Паризький Мішель (Лярош), доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач кафедри полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директор Міжнародної школи україністики НАН України Ростислав Петрович Радишевський.

На завершення конференції учасники та гості висловили слова подяки організаторам за надану можливість долучитися до роботи міжнародного науково-богословського форуму.

КУП НАН України