Делегація КУП НАНУ, перебуваючи з робочим візитом у м. Умань, долучилась до проекту «Пізнай свій край»

12 Листопада, 2018
    Одним із пріорітетних завдань Київського університету права НАН України є не тільки надання теоретико-практичних знань за спеціальністю, але і формування багатогранної особистості студента включаючи такі якості як патріотизм, естетичний смак, любов до природи, високий культурний рівень, освідченість в історії рідного краю, тощо.
    Перебуваючи з робочим візитом у місті Умань, 9 листопада 2018 року делегація Університету у складі студентів та професорсько-викладацького складу долучилась до проекту «Пізнай свій край», що проходить під особистим патронатом ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького.

uman1.jpg

uman2.jpg

uman3.jpg

Зокрема, гості відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка», який є науково-дослідним інститутом Національної академії наук України. Заснований парк у 1796 році графом Станіславом Потоцьким на честь дружини Софії, і був подарований їй у день її іменин у травні 1802 року. Ця перлина Умані зачаровує своєю гармонійною комбінацією природної краси, а окутанa фарбами осені вона особливо приваблює яскраво-золотистими й багряними краєвидами.

uman4.jpg

uman5.jpg

uman6.jpg

Делегація КУП НАНУ вражена красою осінньої Софіївки, яка своїм вийнятковим шармом і чарівністю залишить теплі спогади в серцях на довго.