Делегація КУП НАНУ відвідала Національну асамблею (Парламент) Угорщини

25 Вересня, 2018

У рамках візиту до Угорщини 18 вересня 2018 року студенти та науковці КУП НАНУ на чолі з ректором Ю. Бошицьким відвідали Національну асамблею (Парламент) Угорщини.

Зокрема, знайомство з діяльністю Парламенту розпочалось із візиту до музейно-виставкового центру, під назвою «Тисячоліття угорського законодавства», де представники КУП НАНУ мали унікальну можливість прослухати історію формування законодавства Угорщини від Середньовіччя до сьогодення.

budap6.jpg

budap2.jpg

budap5.jpg

Також, делегація побувала на засіданні Національної асамблеї Угорщини та на власні очі побачила як відбувається розгляд важливих питань державного значення.

Приємною була зустріч із Представником українскої національної меншини в парламенті Угорщині пані Брігіттою Суперак, яка поділилася прогресивним досвідом у цій сфері та вказала на пріорітетні завдання своєї діяльності.

budap1.jpg

budap3.jpg

budap4.jpg

Крім того, пізнавальним було прослухати лекцію члена Комітету з правових питань Національної асамблеї Угорщини пана Андраш Кадаш щодо особливостей виборчої системи Угорщини, структури, складу і діяльності даної інституції.
    За підсумками презентаційної лекції відбулася жвава дискусія між колегами з України та Угорщини. Пізнавальна активність студентів продовжилась за дипломатичним обідом у стінах Національної асамблеї Угорщини. Необхідно зазначити, що дана подія є унікальною для формування світогляду та професійних навичок юристів та юристів-міжнародників.

Візитівка Парламенту Угорщини

parl4.jpg