Делегація КУП НАНУ відвідала Національний акредитаційний орган Угорщини

27 Вересня, 2018
     У рамках офіційного візиту делегації Київського університету права НАН України до Будапешту, 17 вересня 2018 року відбулась зустріч із заступником директора Національного акредитаційного органу Угорщини паном Бодро Чабою.
Національний акредитаційний орган Угорщини здійснює сертифікацію, перевірку, тестування та стандартизацію,  є частиною Європейського співробітництва з акредитації, заснованого на основі Регламенту ЄС 765/2008.

akr1.jpg
akr2.jpg

akr3.jpg

На сьогодні, повноправними членами даної інституції є 36 держав, а асоційованими 14. При цьому, Україна не є учасником цього співробітництва, і враховуючи це, надзвичайно цікавим було переймання досвіду Угорщини щодо діяльності національних акредитаційних органів.
     Варто відмітити, що делегація КУП НАНУ була надзвичайно зацікавлена темою дискусії і активно брала участь в обговоренні англійською мовою актуальних питань щодо структури, діяльності та компетенції вищезгаданої інституції.
Отримання знань щодо співробітництва з акредитації відкриває можливість для юристів та юристів міжнародників КУП НАНУ подальшого дослідження цього питання, яке ще не порушувалось на національному рівні в Україні.

Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.