Делегація КУП НАНУ взяла участь у проекті «Пізнай свій край»

20 Липня, 2018
     У рамках робочого візиту до Вінничини делегація Київського університету права НАН України долучилась до проекту «Пізнай свій край».

Гості мали можливість відвідати історичний центр Вінниці, прогулятись мальовничими вуличками міста, а також ознайомитись із музеєм, присвяченим життю та діяльності М.І.Пирогова, видатного українського науковця, хірурга та педагога.

vinn1.jpg
vinn2.jpg

vinn3.jpg

Цікавою та пізнавальною була екскурсія ставкою Гітлера, яка розташована у восьми кілометрах від міста, де тепер перебуває Історико-меморіальний комплекс.

vinn4.jpg

vinn5.jpg

vinn6.jpg

Польова ставка Гітлера «Вервольф» — одне з найзагадковіших місць в Україні часів Другої світової війни. Складність дослідження «Вервольфу» полягає в тому, що не збереглося жодних документів щодо його будівництва, планування бункерів, долі радянських військовополонених, які працювали на важких будівельних роботах.

vinn7.jpg

vinn8.jpg

vinn9.jpg

Делегація КУП НАНУ вдячна за гарний прийом, а теплі спогади про Вінницю залишаться з ними ще надовго.