Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України

25 Квітня, 2018
     24 квітня 2018 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором, професором Ю.Л. Бошицьким взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.
     Учасники заслухали й обговорили доповідь академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права НАН України, академіка НАН України В.А. Смолія та ухвалили постанову про підсумки наукової діяльності установ Відділення в 2017 році та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.

zboru1.jpg
zboru2.jpg

zboru3.jpg

Для студентів КУП НАНУ можливість бути присутніми на науковому заході такого рівня не тільки велика честь, а й новий досвід.
    Цікавою для майбутніх юристів стала і наукова сесія. Присутні заслухали  доповідь заступника директора з наукової роботи Інституту соціології НАН України, член-кореспондента НАН України Є.І. Головахи на тему: «Академічна соціологія і сучасне українське суспільство: теорії, дослідження. практики» та заступника директора з наукової роботи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, член-кореспондента НАН України О.М. Майбороди на тему: «Політичні перспективи вирішення проблем виходу з кризової ситуації на сучасному етапі».

zboru4.jpg

zboru5.jpg

zboru6.jpg

Ректор Ю.Л. Бошицький виступив з доповіддю на тему: «Інтеграція Київського університету права НАН України в європейський освітній та науковий простір: досвід і перспективи» . Зокрема, ректор зазначив, що основними напрямами роботи КУП НАНУ із забезпечення інтеграції у європейський та світовий освітній простір є:

–    реалізація спільних міжнародних  наукових та освітніх проектів у галузі права та міжнародних відносин;
–    навчання студентів за кордоном за програмами обміну та стажування у провідних європейських університетах згідно з вимогами Болонського процесу;
–    стажування науково-педагогічних працівників  в європейських вишах;
–    впровадження сучасних  інформаційно-інноваційних технологій;
–    спільна розробка комплексів підручників нового покоління;
–    проведення міжнародних науково-практичних конференцій;
–    узагальнення і впровадження практики вузів сусідніх країн ЄС.
    Присутніх студентів КУП НАН України зацікавив той факт, що вагоме місце в діяльності НАН України посідає робота з молоддю, залучення її до наукової діяльності. Відділення історії, філософії та права НАН України докладає значних зусиль для забезпечення участі молодих науковців у різноманітних конкурсах на отримання грантів, премій, стипендій.

zboru7.jpg

zboru8.jpg

zboru9.jpg

Також відбулось вручення дипломів лауреатам премій НАН України та грамот молодим ученим і студентам.

zboru10.jpg