Делегація КУП НАНУ зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любов’ю Непоп

13 Вересня, 2017

13 вересня 2017 року під час візиту делегації КУП НАН України до Угорщини в рамках конкурсного проекту з питань захисту персональних даних та прозорості повноважень органів державної влади відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині пані Любові Непоп з Ректором Київського університету права Національної академії наук України, професором Юрієм Бошицьким та студентами Університету.

Під час зустрічі студенти КУП НАНУ розповіли про цікаве студентське життя, а також про благодійні проекти, які організовуються в Київському університеті права Національної академії наук України. Було наголошено, що всебічний розвиток студентів КУП НАНУ є дуже важливим аспектом їх становлення, як з культурної і духовної, так і з професійної точки зору.

pos1s.jpg
 pos2s.jpg
pos5s.jpg

Професор Бошицький поінформував пані Непоп про велику кількість спільних проектів КУП НАН України з провідними університетами Грузії, Азербайджану, Угорщини та відомими іноземними організаціями, а також про конференції та майстер-класи, які регулярно проводяться на базі Київського університету права Національної академії наук України.

Під час зустрічі сторони обговорили майбутню співпрацю та організацію спільних проектів, зокрема і за підтримки Посольства України в Угорщині, які проводитимуться в Україні та Угорщині.

За результатами цікавою та плідної бесіди Ректор КУП НАН України Юрій Бошицький запросив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині пані Любов Непоп відвідати Університет та провести майстер-клас для студентів та викладачів.

pos3s.jpg

pos4s.jpg