Делегація Київського університету права НАНУ відвідала Ліцей міжнародних відносин № 51 м. Києва

16 Березня, 2018
  16 березня 2018 року делегація Київського університету права НАНУ на чолі з ректором, професором Бошицьким Ю.Л., та  професором  кафедри галузевих правових наук Семаковим Г.С. в рамках профорієнтаційної роботи відвідали одну з кращих шкіл столиці – Ліцей міжнародних відносин № 51 з поглибленим вивченням іноземних мов  Печерського району м. Києва з метою налагoдження партнерських контактів та підписання угоди про співпрацю.

51skola1.jpg
51skola2.jpg

Директор школи пані Шевцова С.М., кандидат філософських наук зі спеціальності філософія освіти, Заслужений працівник освіти ознайомила нашу делегацію з  організацією  навчально-виховного процесу в школі, де  поглиблено вивчають  англійську та німецьку мови, сучасною матеріально-технічною базою навчального закладу, а також обговорили широке коло питань щодо співробітництва.
       Ректором КУП НАНУ було  запропоновано створити у школі клас з поглибленим вивченням основ українського права та  познайомити учнівську молодь з  історією українського права.
      Зміцнення зв’язків між КУП НАНУ та Ліцеєм міжнародних відносин № 51 з поглибленим вивченням іноземних мов дасть можливість  вчителям даного  навчального закладу брати участь у семінарах та конференціях КУП НАНУ, а викладачам КУП НАНУ проводити майстер-класи для школярів та лекції на тему історії козацького права. Педагоги та учні 9-11 класів матимуть нагоду користуватися бібліотекою університету.
     Сподіваємось, що безперервна співпраця Київського університету права НАНУ та середніх навчальних закладів є і буде взаємовигідною та взаємозбагачувальною,  адже вона сприяє вихованню професійноорієнтованих молодих людей, створенню умов для патріотичного виховання молоді, здатної навчатися впродовж життя, сприятиме також  підвищенню фахової майстерності вчителів.

Прес центр КУП НАН України