Делегація з Грузії відвідала КУП НАНУ

16 Грудня, 2014

15 грудня 2014 року, на запрошення професора Ю.Л. Бошицького Київський університет права НАН України на чолі з доктором, професором Ібраім Дідманідзе відвідала делегація з  Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія).
   Під час зустрічі були обговорені можливі напрямки співпраці між Київським університетом права НАН України та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі.
   Також, делегація з Грузії  мала нагоду ознайомитися із діяльністю КУП НАНУ, його матеріально-технічною базою,  бібліотечним фондом та новими виданнями КУП НАНУ, науково – бібліографічною та інформаційною діяльністю, інформатизацією та автоматизацією технологічних процесів, а також  проектом університету: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», де на даний час проходить виставка картин Кіровоградського художника Анатолія Шаповалова.

Прес-центр КУП НАНУ