День відкритих дверей в КУП НАН України

18 Квітня, 2011

У Київському університеті права НАН України 16 квітня 2011 року відбувся черговий
День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти та
їхні батьки.

В атріумі кожен міг довідатися про Київський університет права НАН України із виставки, яка була організована спеціально до цього заходу. На виставці були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети, а також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, Студентським парламентом. Для всіх охочих навчатися у КУП НАНУ були відкриті лабораторії, кабінети, науково-навчальна бібліотека, етнографічний куточок в кімнаті студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. Відвідувачі мали змогу не лише познайомитись з Університетом під час екскурсії, яку проводили представники Студентського парламенту, а й перевірити рівень своїх знань з «Історії України» та «Української мови і літератури» під час вікторини. Усі учасники вікторини отримали сертифікати, які надають пільги в оплаті за навчання.

Про пріоритетні напрямки розвитку КУП НАНУ розповіла проректор з наукової роботи Чернецька О.В., яка акцентувала увагу на тому, що Університет є державним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, єдиним навчально-науковим комплексом в системі Національної академії наук України, який заснований у 1995 році на базі Інституту держави і права ім.В.М. Корецького НАН України. Нині КУП НАНУ готує фахівців за напрямами підготовки «Право» і «Міжнародне право». Абітурієнти мали можливість дізнатися про креативні проекти, започатковані в КУП НАНУ: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоду», «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоду», « України в руках талановитої молоді», «Пізнай всій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» та інші. Інноваційною формою навчання є майстер-класи, які проводять знані вітчизняні та зарубіжні науковці у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі.

На фото: учасники вікторини – Погребна Жанна, Слєпуха Ольга, Озерова Катерина.

Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього
вичерпну відповідь. Зокрема, інформацію про Правила прийому до Київського
університету права НАН України у 2011 році охочі могли довідатися, ставлячи
питання проректорові з навчально-методичної роботи, відповідальному секретареві
Приймальної комісії Глух М.В.

Сподіваємося, що до нашого студентського колективу увійде багато нових і
перспективних людей, які згодом стануть фахівцями своєї справи.

Ласкаво запрошуємо на навчання до Київського
університету права НАН України!