День відкритих дверей в КУП НАНУ

8 Листопада, 2010

6 листопада 2010 року в Київському університеті права відбувся день відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їх батьки.
      До уваги гостей були відкриті кабінети, науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, етнографічний куточок та стенд студентського самоврядування, спортивно-тренажерні зали, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. Також відвідувачі могли ознайомитись із науковими виданнями і буклетами Київського університету права.

Представники студентського самоврядування активно взяли участь у програмі дня відкритих дверей, сприяли реєстрації гостей, провели ряд екскурсій та розповіли про особливості КУП НАН України.
Після ознайомлення з будівлею КУП НАН України в атріумі відбулась зустріч керівництва університету з майбутніми студентами, на якій було надано слово проректору з наукової роботи Чернецькій О.В., проректору з навчальної роботи Глух М.В., проректору з гуманітарної освіти і виховної роботи Левківській Г.П. та іншим.

Офіційну частину зустрічі доповнила культурно-розважальна програма, підготовлена КРЦ КУП НАН України. Своїми чудовими виступами присутніх порадували учасники вокальної студії, зокрема дует Анісімова Вадима та Корчагіної Ольги, сольні виступи Рендюка Олександра та Гусєва Ярослава, а також учасники студії спортивно-бального танцю «KUL Dance» Гаврилюк Володимир та Флярковська Анна подарували гостям чарівний танець закоханих – румбу.

Матеріали підготували президент студентського самоврядування Осядла Марія
та голова комітету інформації Плавинська Марта