День відкритих дверей в КУП НАНУ

6 Листопада, 2010

У Київському університеті права НАН України 6 листопада 2010 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти. Гості університету – майбутні студенти та їх батьки мали нагоду познайомитися з навчанням в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були відкриті кабінети, науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, етнографічний куточок в кімнаті студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого.

До уваги абітурієнтів були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети. Також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, студентським самоврядуванням, зустрітися з керівництвом Університету. Проректор з наукової роботи О.Чернецька розповіла гостям про концепцію розвитку вузу, його перспективи, креативні проекти, започатковані в у вузі. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього вичерпну відповідь. Вичерпну інформацію про КУП НАНУ та правила прийому охочі могли довідатися із газети, яку видає університет «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей. Ознайомленню з Університетом сприяли під час екскурсії проректори М.Глух та В.Бойко. По закінченню зустрічі з професорсько-викладацьким складом університету присутнім було запропоновано концерт, підготовлений учасниками культурно-розважального центру.