День відкритих дверей в КУП НАНУ

22 Лютого, 2011

У Київському університеті права НАН України 19 лютого 2011 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки мали нагоду познайомитися з навчанням в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були відкриті кабінети: науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, кімната студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого.

До уваги абітурієнтів були представленні наукові праці викладачів КУП НАНУ, найрізноманітніші буклети. Також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, студентським самоврядуванням, зустрітися з керівництвом Університету. Ректор Ю.Бошицький розповів гостям про концепцію розвитку вузу, його перспективи, креативні проекти, започатковані у вузі. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього вичерпну відповідь.

Вичерпну інформацію про КУП НАНУ охочі могли довідатися із газети, яку видає університет «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.

Наприкінці зустрічі з професорсько-викладацьким складом університету присутні мали нагоду побачити концерт, підготовлений учасниками культурно-розважального центру.