Діти народжуються не для війни!

2 Червня, 2017

01 червня студенти купівської родини ( Київського університету права НАН України) відвідали дитячий садок «Свічадо» Святошинського району м. Києва з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей у рамках загальноуніверситетського проекту «Подаруй тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького.

Студенти, вихователі, методисти, вихованці садочку провели флешмоб « Діти народжуються не для війни» та прослухали інформацію про права дитини:

• на відпочинок
  • на освіту
  • на громадянство
  • на сім’ю
  • на життя
  • на ім’я, та інше.

Вихованці садочка зі своїми вихователями провели конкурс малюнків на асфальті, приурочений Дню захисту дітей.
     На завершення зустрічі зі студентами кожен із учасників тримав в руках паперовий журавлик, що є символом миру та щастя в багатьох народів світу.
     Оскільки 2017 рік є роком Японії в Україні, то даний журавлик є символом дружби наших народів.

Голова комітету інформації та
 пропозицій студентського парламенту