Для студентів КУП НАН України відбувся тренінг від Національної поліції України

4 Березня, 2021

4 березня 2021 року для студентів Київського університету права НАН України відбувся унікальний тренінг від Національної поліції України на тему «Роль поліцейського в сучасному суспільстві. «Поліція «Діалогу».

Організаторами тренінгу стали викладачі кафедри кримінального права та процесу, кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін КУП НАН України та Управління кадрового забезпечення ГУ НП в м. Києві, Святошинський районний у місті Києві відділ поліції та представники «Поліції Діалогу» міста Києва.

На заході були присутні студенти університету 2-4 курсів, а також проректор з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова Оксана Олегівна, кандидат юридичних наук Загрішева Надія Володимирівна та кандидат юридичних наук Пристай Тетяна Михайлівна.

Тренінг відкрила інспектор сектору організації відбору та проведення тестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУ НП в м. Києві – капітан поліції Олена Павлівна Ковгань, яка розповіла про роль поліції в сучасному суспільстві, основні напрямки роботи та перспективи працевлаштування для випускників КУП НАН України.

Продовжили тренінг – представники «Поліції Діалогу» міста Києва – Вадим Ушаков та Володимир Гострий, які розповіли про основне завдання підрозділу налагодження комунікації між учасниками масових заходів та деескалацію можливих конфліктів.

Тренери відзначили, що передумовою створення підрозділу «Поліції Діалогу» стало затвердження МВС України «Концепції забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів», яка була розроблена спільно з європейськими партнерами. Відтак однієї з найголовніших складових цієї концепції стало впровадження діалогової поліції. Як зазначили гості,  кінцевою точкою в роботі «Поліції Діалогу» є забезпечення публічної безпеки під час масових заходів, де головним була би не демонстрація сили, а діалог, зближення громадян, учасників масових заходів і ведення діалогу. За для цього працівники підрозділу зазвичай працюють у звичайному цивільному одязі із обов’язковим використанням жилетів із написом «Поліція Діалогу», які продемонстрували студентам.

На завершення представник відділу кадрового забезпечення Святошинського районного у місті Києві відділу поліції Марія Дячук провела бліц-вікторину зі студентами КУП НАН України на знання чинного адміністративного та кримінального законодавства в сфері регулювання громадського порядку та безпеки.

Переможці вікторини були відзначені символічними презентами із символікою Національної поліції України та підрозділу «Поліції діалогу»  блокнотами та ручками.

Наприкінці заходу студенти подякували гостям за цікаву та важливу інформацію про роль та місце поліції в житті кожного, а представники Національної поліції запросили студентів-випускників університету на практику.

Прес-центр КУП НАНУ