До 100-ї річниці НАН України в КУП НАНУ відбулося засідання круглого столу «Пам’ятки українського права».

14 Грудня, 2018

13 грудня 2018 р. в межах заходів, присвячених 100-річчю Національної академії наук України Центром історії українського права ім. М. П Василенка й науковим товариством студентів проведено засідання круглого столу «Пам’ятки українського права». У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., доцент Т. Ю. Тарасевич, професорсько-викладацький склад та студенти факультету.

ivanovks4.jpg

ivanovks2.jpg

ivanovks3.jpg

Було заслухано наукові повідомлення:
•    Руська правда: зміст та значення.
•    Засади народовладдя в Конституції  Пилипа Орлика (1710 р.).
•    Процес короткий наказний (1734 р.) про судочинство, злочини і покарання.
•    Права, за якими судиться малоросійський народ (1743 р.): історія створення, зміст та значення.
•    Конституція УНР: зміст та значення.

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами української правової спадщини.

Прес-центр КУП НАНУ