До 100-ї річниці НАН України в КУП НАНУ відбулося засідання круглого столу «Українська політико-правова думка: сучасні виміри»

23 Листопада, 2018
iv3.jpg     22 листопада 2018 р. в межах заходів, присвячених 100-річчю Національної академії наук України, Центром історії українського права ім. М. П Василенка й науковим товариством студентів проведено засідання круглого столу «Українська політико-правова думка: сучасні виміри». У заході взяли участь декан юридичного факультету к.ю.н., доцент Т. Ю. Тарасевич, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін д.ф.н., професор М. І. Бойченко.
    Студенти КУП НАНУ 1-2 курсів виступили з науковими повідомленнями на теми:

• Державно-правові погляди Пилипа Орлика.
  • Політико-правовий ідеал Григорія Сковороди.
  • Політико-правове вчення Михайла Драгоманова.
  • Політико-правові ідеї Івана Франка.
  • Політико-правові погляди Бодана Кістяківського.
  • Державно-правові ідеї Михайла Грушевського.
  • Державні та духовно-правові погляди Андрія Шептицького.

iv1.jpg

iv2.jpg

iv4.jpg

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами української політико-правової спадщини.

Особливістю даного заходу було і те, що в його роботі, в рамках профорієнтації, взяли участь учні випускних класів шкіл м. Києва, які також ознайомились з навчально-науковою базою КУП НАНУ.

Староста наукового студентського гуртка
«Пам’ятки українського права» Аліна Волкова