До Дня Конституції України в КУП НАНУ проведено засідання наукового гуртка

26 Червня, 2023

Напередодні Дня Конституції України доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України, яке було присвячене стану, проблемам та перспективам законодавчого процесу в Україні.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальностей «Право» та «Міжнародне право». Студенти підготували змістовні доповіді та презентації на наступні теми: «Роль Президента Україні в законодавчому процесі», «Найбільш абсурдні закони прийняті Верховною Радою України», «Особливості процедури читання та розгляду законопроєктів Верховною Радою України», «Проблеми та перспективи законодавчого процесу в Україні», «Всеукраїнській референдум і органи законодавчої ініціативи» та інші. Під час засідання відбулась жвава дискусія, студенти висловлювали власні погляди та позиції. По закінченню роботи наукового гуртка було підведено підсумки.

Подібні заходи сприяють підвищенню світогляду, професійних якостей підготовки здобувачів вищої освіти, розкриттю та вдосконаленню їх здібностей у науково-дослідній сфері.

Прес-Центр КУП НАНУ