До Тижня права у КУП НАНУ студенти-міжнародники 2 курсу зачитали найцікавіші доповіді у Рівненському інституті

11 Грудня, 2017
    Під час проведення Тижня права у Київському університеті права НАН України з 4 по 10 грудня 2017 року студенти 2 курсу факультету правознавства та міжнародних відносин готували доповіді на тему: «Значення логіки для правника». Найкращі роботи під керівництвом Некряч Ольги Василівни, к.філол.н., доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, були публічно виголошені перед науково-педагогічним складом і студентами Рівненського інституту КУП НАНУ.
    Зокрема, варто відзначити практичні поради від Віолети Шестопалової «Значення логіки у формуванні світогляду майбутнього юриста», спостереження Валерії Хоменко «Трансформація світогляду юриста за допомогою логічних знань», розмірковування Дарії Петрущенко «Індукція чи дедукція: мисленнєвий орієнтир сучасного правника» та доповідь «Логічне мислення як основа професії правника» Анни Мірошкіної.

anya_s.jpg

violet_s.jpg

Мета заходу полягала у зацікавленні майбутніх юристів міжнародного права у вивченні курсу «Логіки», важливості здобутих знань для подальшої роботи у галузі юриспруденції.