До уваги науково-педагогічних працівників вітчизняних навчальних закладів, аспірантів та студентів!

21 Березня, 2014

Відповідно до плану проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2014 році та зазделегіть розісланих інформаційних листів, у Київському університеті права НАН України 27 березня 2014 року заплановано проведення XV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку».
     Зважаючи на об’єктивний стан суспільного та громадського життя в Україні, а також незначну кількість заявок щодо особистої участі, організаційний комітет конференції інформує, що XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку» переводиться в режим інтернет-конференції з виданням збірника матеріалів. Всі бажаючі можуть направляти свої наукові тези та статті до 1 квітня 2014 року. Збірник матеріалів буде виданий протягом місяця та розісланий всім авторам.
     Дякуємо за розуміння.

Оргкомітет конференції