До Уваги студентів КУП НАНУ!

4 Грудня, 2012

Перший стипендіальний конкурс
Ліги студентів АПУ за підтримки ЮФ «Спенсер і Кауфманн» з договірного права

Договірне право – твоя стихія? Ти цікавишся тонкощами відносин з контрагентами? Ти можеш будь-які правовідносини викласти у вигляді договору? Тоді ця інформація для тебе:
     Стартує Перший стипендіальний конкурс Ліги студентів за підтримки ЮФ «Спенсер і Кауфманн» з договірного права. Теми, завдання конкурсних робіт та положення про конкурс розміщені на сайті ligauba.org.ua.
Конкурсні роботи надсилаються на адресу: competition@ligauba.org.ua
Строк прийому робіт – з 20 листопада по 20 грудня.
За детальною інформацією звертайся:
Бондаренко Інна – 093 727 53 46
Ковцун Христина – 093 779 11 36
Гвоздецький Андрій – 095 608 59 30

Впевнений, що ти договірне право – це твоє? Тоді пиши роботу і забирай премію:
5 тис. грн – перше місце
3 тис. грн – друге місце
2 тис. грн – третє місце
     Робота надсилається разом з анкетою, яку можна скачати за посиланням:
     Детальніша інформація:
Увага! Для участі у конкурсі необхідно виконати такі 3 завдання:
1. Двосторонній або трьохсторонній договір поруки: природа договору, законодавство, судова практика.
2. Страхування в Україні: суброгація проти регресу.
3. Визнання договору купівлі-продажу недійсним та реституція як способи захисту цивільного права.
     У 2010 році громадяни А і Б продали громадянці В належну їм на праві спільної часткової власності квартиру. В свою чергу в 2011 році громадянка В уклала з громадянином С договір купівлі-продажу нерухомого майна, предметом якого крім вказаної квартири, була інша квартира, яка також належала громадянці В на праві приватної власності. Згодом громадянина А і Б звернулися до суду з позовом до громадянки В і С про визнання недійсними згаданих договорів купівлі-продажу та виселення громадянина С із квартири, посилаючись на те, що під час укладення договору купівлі-продажу вони перебували у стані алкогольного сп’яніння середнього ступеня тяжкості та не усвідомлювали, що відчужують квартиру. Під час судового розгляду з’ясувалося, що у 2012 році громадянка В померла, спадкоємці не прийняли спадщину.
     Дайте правову оцінку ситуації. Яке рішення повинен прийняти суд? Чому?

Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки ЮФ «Спенсер і Кауфманн»