До уваги студентів КУП НАНУ! Конкурс! Винагорода – подорож до Угорщини!

31 Серпня, 2012

До уваги студентів КУП НАНУ!
КУП НАНУ спільно з почесним професором Інституту правових досліджень АН Угорщини
Чабою Варга, проводить конкурс творчих робіт у галузі міжнародного права та правознавства для студентів  КУП НАНУ.

Студенти, роботи яких будуть визнані найкращими, матимуть змогу   відвідати Угорську Республіку (за рахунок КУП НАНУ).

З переліком тем і списком рекомендованої літератури  можна ознайомитись тут

Вимоги до оформлення роботи:

•    робота має відповідати одній із наданих тем;
•    мова – англійська;
•    обсяг роботи: від 30-ти сторінок формату А4, шрифт Times New Roman 14, поля верхнє, нижнє та ліве – 20 мм, праве – 15 мм; шрифт – Times New Roman, кегель – 14 пт, інтервал між рядками – 1,5; робота має бути надана в друкованому варіанті у відділення  міжнародного права.

Остання дата подання творчих робіт – 7 жовтня 2012 року(включно).

Склад журі:

1. Юрій Бошицький – професор, заслужений юрист України, ректор КУП НАН України, голова журі;
2. Чаба Варга –   доктор, почесний професор Інституту правових досліджень УАН і почесний професор католицького університету Пазмань Петер;
3.Олена Чернецька – к.ю.н., доцент, проректор з наукової роботи КУП НАН України;
4. Марина Дей – к.ю.н., доцент, в.о. завідувача відділення міжнародного права КУП НАН України;
5. Віра Крепель – к.ф.н.,доцент, зав.кафедрою іноземних мов КУП НАН України.