До уваги студентів та викладачів! У КУП НАНУ відбудеться майстер-клас судді Конституційного Суду України у відставці, кандидата юридичних наук Кампа Володимира Михайловича

5 Листопада, 2015

10.11.2015 року о 13:40

МАЙСТЕР-КЛАС
судді Конституційного Суду України  у відставці, кандидата юридичних наук

Кампа Володимира Михайловича

на тему:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
 ЯК ПРАВОВА ОСНОВА ЄВРОПЕЙСЬКИХ СПІЛЬНИХ
 ДЕМОКРАТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ:
 ЗАХИСТУ ГІДНОСТІ ТА ПРАВ ЛЮДИНИ,
ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА І КОНСТИТУЦІЙНОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Впродовж зустрічі планується обговорення практики застосування положень Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та рішень Європейського суду з прав людини. Лектором буде запропоновано обґрунтування правозахисної функції держави та Конституційного Суду. Розглядатимуться  права людини в Україні у контексті доктрини європейської та української юстиції з розкриттям конституційних засад захисту прав людини Конституційним Судом України. Буде приділено увагу проблемам захисту прав людини в контексті розвитку конституційної юстиції в Україні та охарактеризовано тенденції і закономірності розвитку конституційної юстиції в Україні.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ!

ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ