До уваги студентів! У КУП НАНУ З 15.03.10 по 19.03.10 відбудеться тиждень іноземних мов

1 Березня, 2010

В рамках тижня іноземних мов, який проходитиме в університеті з 15 по 19 березня, заплановано проведення низки заходів, спрямованих на розширення мовних горизонтів наших студентів і поглиблення їх лінгвістичної та юридичної поінформованості. Як і минулого року, переможці олімпіади та різних видів конкурсів будуть нагороджені від імені університету цікавими і корисними подарунками.

Запрошуємо студентів взяти участь в олімпіаді з англійської мови, яка проходитиме в чотирьох кваліфікаціях: Reading (читання), Use of English (письмові тести), Listening (аудіювання), Writing (творче завдання).

Цього року оголошується конкурс на краще оформлення стенду про мови, які вивчаються в університеті (англійська, німецька, французька та іспанська). У цих стендах може бути відображена наступна інформація: історія виникнення та поширення відповідної мови (в яких країнах розмовляють цією мовою; кількість людей, які говорять як рідною або вивчають відповідну мову; чи є ця мова робочою в міжнародних організаціях і таке інше).

Для підготовки до вікторини на краще знання правових систем англомовних, німецькомовних, франкомовних та іспаномовних країн рекомендуємо повторити відповідний теоретичний матеріал і звернути увагу на особливості правових систем цих країн.

У нашому університеті навчається багато талановитої молоді, тому творчий конкурс «Шукаємо талановитих» спрямований на виявлення кращого декламатора, кращого перекладача художнього твору з іноземної мови на рідну та кращого виконавця пісні іноземною мовою.

Запрошуємо всіх студентів долучитись до заходів та взяти участь у тижні іноземних мов!

Бажаємо успіхів!

Кафедра іноземних мов