До уваги учасників конкурсу наукових робіт ім. В. М. Корецького

31 Січня, 2017

Київський університет права НАН України завершив проведення II етапу конкурсу наукових робіт ім. В. М. Корецького для учнів 10-11-х класів «Права людини в сучасному світі: погляд молоді».
     Ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Василівна Чернецька, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Володимир Наумович Денисов, а також члени конкурсної комісії (к.ю.н., доц. Проценко І. М., к.ю.н., доц.  Харчук О.О. та к.ю.н., доц. Тітко Е. В.) висловлюють вдячність всім учасникам Конкурсу за підготовлені роботи.
     До КУП НАН України надійшло понад 150 робіт учнів10-11-х класів шкіл, ліцеїв та гімназій з різних куточків України. Відповідно до правил конкурсу, конкурсна комісія за результатами розгляду поданих робіт обрала 5 найкращих, які відповідають вимогам індивідуальності, аргументованості, професіоналізму виконання, позитивності, креативності, точності та влучності мови і стилю, а також задовольнили вимоги щодо оформлення роботи відповідно до обраної тематики.
Переможцями II етапу конкурсу стали:
1.Арутюнян Каріне Варданівна («Проблема законодавчого врегулювання порядку проведення мирних зібрань») Херсонський академічний ліцей
імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті.
2. Гонта Софія Василівна  («Права людини в сучасному світі. Погляд молоді») Кирнасівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області.
3.  Лехкодух Тетяна Олегівна  («Дотримання прав людини на свободу слова.
Порушення в контексті періоду незалежності України») Дубовомахариненцький ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинської районної державної адміністрації, Вінницької області.
4. Потапов Даніїл Олександрович («Право молоді на працю в Україні в сучасному вимірі світу») Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області.
5.Музичко Євгеній Олександрович («Права людини в сучасному світі: погляд молоді»)  Літинська середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Вінницької області.

Вказані переможці запрошуються до фінального етапу конкурсу –  очних змагань (усного захисту), який відбудеться 23 лютого 2017 року в стінах КУП НАН України (м. Київ, вул. Доброхотова, 7А) під час проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові читання, присвячені пам’яті ім. В. М. Корецького».
     Переможцями Конкурсу будуть визначені учні, що займуть I, II та III місця. Реєстрація учасників проходитиме з 10.00 до 10.30 в приміщенні КУП НАН України.
     КУП НАН України бажає всім учасникам наснаги, впевненості у власних поглядах, рішучості та дієвості, бути активними учасниками громадянського суспільства, захисниками справедливості, гордістю батьків, вчителів та нашої держави!

Успіхів Вам та натхнення у професійній діяльності!

Організаційний комітет звертається з проханням до переможців IIIетапу конкурсу підтвердити свою присутність на очних змаганнях до 20.02.2017 року.

Голова оргкомітету та конкурсної комісії –
ректор Київського університету права НАН України,
Заслужений юрист України Ю. Л. Бошицький