ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ ім. В. М. КОРЕЦЬКОГО ДЛЯ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ «ПРАВА ЛЮДИНИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ»

12 Лютого, 2016

Київський університет права НАН України завершив проведення III етапу конкурсу наукових робіт ім. В. М. Корецького для учнів 11-х класів «Права людини в сучасному світі: погляд молоді». Ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Василівна Чернецька, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Володимир Наумович Денисов, а також члени конкурсної комісії та організаційного комітету висловлюють вдячність всім учасникам Конкурсу за підготовлені роботи.
      До КУП НАН України надійшло понад 150 робіт учнів 11-х класів шкіл, ліцеїв та гімназій з різних куточків України. Відповідно до правил конкурсу, конкурсна комісія за результатами розгляду поданих робіт обрала 15 найкращих, які найбільшим чином відповідали вимогам індивідуальності, аргументованості, професіоналізму виконання, позитивності та креативності, точності та влучності мови й стилю, а також задовольняли вимоги щодо оформлення роботи, відповідно до заявленої теми.
Переможцями III етапу конкурсу стал
1. Голуб Даріна Юріївна («Інформаційна безпека дітей в сучасному медіапросторі») Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Харківської районної ради Харківської області.

2. Кочкіна Катерина Дмитрівна («Права людини на вільний доступ до інформації в сучасному світі: погляд молоді») Харківська гімназія №46
ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.
3. Сапельнікова Наталія Ігорівна («Актуальні проблеми соціального захисту інвалідів в Україні») Макарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Київської області.
4. Кьомба Нгобі Дженет Мозесівна  («Смертна кара – порушення головного права людини») Балаклійська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №5 Балаклійської районної ради Харківської області.
5. Курочкіна Марина Юріївна («Європейська модель захисту прав людини») Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради.
6. Сафонова Єлизавета Павлівна («Суспільна небезпечність тероризму і права людини в сучасному світі»)  Маріїнська гімназія міста Одеса, Одеської області.
7. Жуковець Олеся Валеріївна («Війна дорослих проти прав дітей в Україні») Революційна загальноосвітня Школа 1-3 ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.
8. Головченко Ярослав («Безбар’єрне середовище: міф чи реальність?») Кременчуцький ліцей  інформаційних технологій № 30 імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області.
9. Гузік  Діана  Віталіївна («Формування  політичної  культури  молоді  України») КЗ  Навчально- виховний комплекс«Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради.
10. Кривульський Данило Сергійович  («Права людини в сучасному світі: погляд молоді») Біленьківська загальноосвітня школа I-III    ступенів Запорізького району Запорізької області.
11. Легейда Тетяна Валеріївна («Специфічність проблеми прав неповнолітніх дітей в Україні») Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пологівського району Запорізької області.
12. Тетенко Вікторія Сергіївна («Дотримання  прав людей з обмеженими  можливостями в  сучасному світі : погляд молоді») Одеська загальноосвітня школа №15 I-III ступенів Одеської області.
13. Савченко Олександра Олександрівна («Морально-етичні цінності в діяльності юриста») Комунальна установа Пологівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Пологівської районної ради Запорізької області.
14. Чураєва Анна Сергіївна  («Врегулювання збройного конфлікту як єдиний шлях забезпечення прав людини на сході України») Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області.
15. Грушко Наталія  Сергіївна («Роль ООН у забезпеченні захисту прав людини») КЗ  Навчальний виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради.
     Вказані переможці запрошуються до фінального етапу конкурсу –  очних змагань (усного захисту), який відбудеться 25 лютого 2015 року в стінах КУП НАН України (м. Київ, вул. Доброхотова, 7А) під час проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові читання, присвячені пам’яті
ім. В. М. Корецького».
     Переможцями Конкурсу будуть визначені учні, що займуть I, II та III місця. Реєстрація учасників проходитиме з 10.00 до 10.30 в приміщенні КУП НАН України.
     КУП НАН України бажає всім учасникам наснаги, впевненості у власних поглядах, рішучості та дієвості, бути активними учасниками громадянського суспільства, захисниками справедливості, гордістю батьків, вчителів та нашої держави! Успіхів вам та натхнення у професійній діяльності! Організаційний комітет звертається з проханням до переможців III етапу конкурсу підтвердити свою присутність на очних змаганнях до 20.02.2016 року.

Виконавець: Мушак Н.Б.
hr_koretsky@i.ua