Друга Всеукраїнська конференція «Православ’я в Україні»

26 Листопада, 2012

20 листопада 2012 року в Київській православній богословській Академії відбулась  Друга Всеукраїнська конференція «Православ’я в Україні», присвячена проблемним питанням церковного права та історії, а також сучасним проблемам духовності в українському суспільстві.
     Пленарне засідання урочисто відкрив вступним архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський, ректор Київської православної богословської Академії, Епіфаній, та почесний гість конференції  Святіший Патріарх Київський та всієї Русі-України Філарет.
     Активну участь в роботі конференції взяли завідувач юридичної клініки «Фенікс» О. Бринзанська та студенти 4-го курсу юридичного факультету І. Важеха, Р. Водзинський та Н. Каландяк.

Матеріали підготувала завідувач
 юридичної клініки «Фенікс» О. В. Бринзанська