Динамічне тренування футбольної команди: як ми рухаємося до нових висот

10 Жовтня, 2023

⚽️ 10 жовтня студенти перших курсів влаштували продуктивне тренування з футболу, що безумовно допоможе їм крокувати вперед у досягненні великих спортивних результатів.

Першокурсники продемонстрували неймовірний командний дух та взаємодію. Гравці підтримували одне одного, надихали та заохочували до вдалих ходів, створюючи позитивну та впевнену атмосферу на полі. Отож тренування відзначилося не лише інтенсивністю та старанністю, але й захоплюючим ентузіазмом гравців.

Основна частина тренування була спрямована на вдосконалення тактичних навичок. Наші футболісти розвивали вміння читати гру, вибирати правильні позиції та співпрацювати, як єдина одиниця на полі. Адже попереду не лише внутрішньо університетські матчі, а й бажання позмагатися з командами інших університетів. Побажаємо нашій команді успіхів!

Ми переконані, що такі тренування допоможуть досягти великих результатів у майбутньому!

Прес-Центр КУП НАНУ