Дискусійний майстер-клас «Правнича освіта нового тисячоліття»

29 Квітня, 2017

За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького представники КУП НАНУ провели дискусійний майстер-клас  у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі. Давня дружба об’єднує наші навчальні заклади. Випускники – молодші спеціалісти з права продовжують своє навчання в КУП НАНУ. Даний захід було приурочено до 100-річчя з Дня створення Української Народної Республіки (УНР) та 20-річчя створення відділення правознавства коледжу.

Для майбутніх юристів коледжу знаковими стали виступи науковців: Петра Біленчука (КУП НАНУ), Ярослава Пешика (м. Прага, Чехія), Василя Бортника, представника Інтелектуального форуму «Єдина Європа», Геннадія Семакова (КУП НАНУ), Левківської Галини Директора Центру соціально-гуманітарної роботи та грантів, Дмитра Шупіка, фахівця Центру соціально-гуманітарної роботи та грантів.
     Делегація КУП НАНУ мала змогу ознайомитися матеріально-технічною базою коледжу, окреслили перспективи подальшої співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ