Екскурсія студентів КУП НАНУ до БУДИНКУ УРЯДУ УКРАЇНИ

23 Листопада, 2017
    eksk1s.jpg 17. 11. 2017 студенти 1го курсу КУП НАНУ відвідали Будинок Уряду України, де з 1991 р. розміщується Кабінет Міністрів України. У рамках проведеної екскурсії студенти змогли побачити портретну галерею відомих розбудовників української держави, ознайомилися з раритетними експонатами та інтер’єрами Музею історії урядів України, відчули атмосферу державного минулого. Особливу увагу студентів привернули унікальні історичні документи, книги та конспекти колишніх урядовців, екзотичні нагороди та подарунки державі, а також непересічні технічні засоби, якими користувалися співробітники урядового апарату.
     Студенти КУП НАНУ пройшли «коридорами влади», відвідали Зал засідань Кабінету Міністрів, Зал для преси, а також Зал для брифінгів та прес-конференцій. Паралельно учасників екскурсії проінформували щодо специфіки діяльності Кабінету Міністрів, розташування деяких профільних міністерств, кабінетів радників міністрів, установ, призначених для комунікації з громадськістю та ін.
     Екскурсію студентам організували доценти кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Кальмук Ірина Павлівна та Солдатська Тамара Ігорівна з безпосередньою участю завідувача Музею історії урядів України Татаренка Володимира Борисовича.

eksk2s.jpg

eksk3s.jpg