Формування керівних органів студентського самоврядування

22 Жовтня, 2010

14 жовтня 2010 року відбулися загальні збори студентського самоврядування за участі делегованих студентів академічних груп Київського університету права Національної академії наук України. Метою зборів були вибори заступника президента, секретаря та голів комітетів студентського самоврядування КУП НАН України та визначення основних обов’язків керівних органів студентського самоврядування.

Згідно з положенням про студентське самоврядування головою на загальних зборах була президент студентського самоврядування Марія Осядла. Учасники зборів запропонували кандидатури на посади голів комітетів.

За результатами голосування учасників зборів були визначені та затверджені наступні кандидатури:

• Перший заступник президента студентського самоврядування – Юлія Войтенко, відділення міжнародного права;

• Другий заступник президента студентського самоврядування – Ілля Сокиран;

• Секретар студентського самоврядування – Навроцький Дмитро;

• Голова комітету студентських пропозицій – Малюк Олександр;

• Голова комітету культури та дозвілля – Тетяна Борисюк;

• Заступник голови комітету культури та дозвілля – Остапенко Анна;

• Голова комітету інформації – Плавинська Марта;

• Заступник голови комітету інформації – Кулик Олена;

• Голова комітету наукових і студентських зв’язків – Головчук Віталій.

Загальні збори студентів пройшли результативно, були визначені і сформовані комітети. Студенти вносили різноманітні пропозиції щодо діяльності органів студентського самоврядування, а також активно брали участь в обговоренні найважливіших питань, що були віднесені до порядку денного загальних зборів студентського самоврядування.

Органи студентського самоврядування створені з метою захисту і реалізації основних прав і свобод студентства, тому ми будемо раді активній участі студентів КУП НАН України у діяльності самоврядування.

Інформацію підготували

президент студентського
самоврядування Марія Осядла

та голова комітету інформації

Марта Плавинська

Фото підготував Бойко Славік.