Національна академія наук України Київський університет права

Футбольне закінчення навчального року

9 Червня, 2011

Вже за традицією, наприкінці навчального року наша футбольна команда зустрічається з командами інших університетів. Цього року закінчення навчального року було відзначено матчем з командою Київської духовної академії і семінарії, який відбувся 2 червня. Так сталося, що початок та закінчення цього навчального року наша команда позначила матчами саме з цією командою, і це добрий знак.
     Зустріч, як і належить товариській,  пройшла в дружній атмосфері. Зазначимо, що наша команда була не в найсильнішому складі – багато основних гравців не змогли взяти участь в матчі.
     Матч почався у рівній боротьбі, першими відкрили рахунок наші гості, але за декілька хвилин наші хлопці змогли зрівняти рахунок. Було видно, що дві команди рівні за класом, але в першому таймі більше щастило нашим гостям, перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь команди гостей.
     Другий тайм вже засвідчив перевагу нашої команди – наші хлопці грали розкуто і впевнено, голи забивали на будь-який смак, велика підтримка наших вболівальників допомагала нашим гравцям проявляти свої найкращі якості. Але вдалася взнаки відсутність досвіду у наших молодих гравців, їхні помилки,  що призводили до взяття наших воріт.  Матч же закінчився з рахунком 8:8. В серії пенальті сильнішими виявилися гості. Після матчу гравці подякували один одного за гарну гру і домовились о товариських зустрічах у наступному навчальному році.