ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВИСОКО ОЦІНИВ СПІВПРАЦЮ З КУП НАН України

zmed2.jpg

zmed3.jpg
zmed4.jpg

18 січня 2018 року ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького було нагороджено найвищою нагородою юридичного факультету Гданського університету – Золотою медаллю!
     Вручення нагороди відбулося в залі урочистих подій Гданського університету (Польща). Представив нагородний лист декан юридичного факультету радник ректора (2010-2015 рр.), професор Анжей Шміт. Нагородження проходило у присутності адміністрації, деканів 12 факультетів та почесних гостей Гданського університету: професора Якуба Стеліни, Моніки Томашевської, Януша Шешко, Петра Степновскі, Анни Мачніковської, Петра Комаровскі, Терези Озоровської.
    За багаторічну діяльність у зміцненні та поглибленні наукових і освітніх зв’язків між Україною та Польщею, організацію спільних конференцій та друку публікацій і монографій, особистий внесок у розвиток та розширення міжуніверситетських відносин у сфері юриспруденції. Почесну нагороду вручив ректор Гданського Університету Єжи Ґвіздала.

Візитна картка Гданського університету

bud1.jpg
bud2.jpg

gdask3.jpg

Ґданський університет – найбільший вищий навчальний заклад Північної Польщі. На дванадцяти факультетах навчається майже тридцять тисяч студентів, аспірантів і слухачів програм післядипломної освіти. Навчальний процес забезпечує тисяча сімсот науково-педагогічних працівників.
    У викладанні таких спеціальностей як біологія, біотехнологія, хімія, океанографія, квантова фізика, філологія, педагогіка, психологія, правознавство та економіка університет посідає одне з провідних місць у країні.
    Перевагою Гданського університету є авторитет навчального закладу як приморського науково-дослідного центру. Науковці з Ґданського університету працюють на міжнародно визнаних науково-дослідних станціях, таких як станція Інституту морської океанографії в Хелю та науково-дослідна станція міграції птахів. Образ університету як приморського центру – це також спеціальності, спеціалізації і дослідження, пов’язані з морем, особливо з узбережжям Балтики. Головним чином це стосується біологічного факультету, факультету океанографії та географії й таких спеціальностей, як біологія, географія, охорона навколишнього середовища, океанографія; хімічного факультету, де проводяться дослідження, пов’язані з охороною морського середовища, а також факультету права та адміністрації, характерною особливістю якого є акцент на вивченні морського права, міжнародного морського права, юридичної та політичної системи поморських міст і морської кримінології.

gdask4.jpg
gdask5.jpg