Гіоргі Барамідзе. Коротка біографічна довідка

4 Квітня, 2013

Георгій Барамідзе народився 1968 р. у Тбілісі. Закінчив Грузинський технічний університет, факультет хімічної технології. Він є автором ряду наукових публікацій. Георгій Барамідзе був ключовою фігурою та одним із засновників антирадянського студентського руху та був з-поміж студентів Технічного університету, котрі підтримували ідею незалежності Грузії. Учасник реставраційних робіт деяких грузинських історичних та культурних пам’яток.
   З 1989 року став одним із засновників Зеленого Руху Грузії та членом Керуючої Ради. У 1990 році брав участь у створенні Партії Зелених Грузії, був одним із засновників та активістів політичного комітету Партії Зелених.
   Починаючи з 1992 року пан Барамідзе працював завідуючим відділу у Комітеті з питань прав людини та національних меншин.
   Вже з перших днів абхазького конфлікту він очолював гуманітарний центр для підтримки населення Абхазії, котрий функціонував під егідою Партії Зелених Грузії. Пізніше, Георгій Барамідзе керував Державним центром пошуків зниклих та звільнення в’язнів. Завдяки його старанним зусиллям більш ніж 3000 мирного населення, котрі були заручниками сепаратистів у зоні конфлікту, були евакуйовані, а 200 грузинських в’язнів було звільнено; Барамідзе був учасником бойових дій у Очамчирі, селі Лабра та Сухумі.
   З 1992 року був обраний членом Грузинського Парламенту та став головою комісії захисту прав людини та національних меншин, членом комітету з оборони та безпеки та членом державного координаційного комітету програми НАТО «Партнерство заради миру».
   У 1995 році закінчив Центр досліджень європейської безпеки та оборонної економіки ім. Джорджа Маршала у Гарміші, Німеччина.
   У 1995 році, під час виборів у Парламент, Барамідзе було обрано членом парламенту від Дідубського округу.
   Пан Барамідзе був одним із засновників Спілки жителів Грузії та заступником голови спілки. З 1995 по 1996 рр. в.о. генерального секретаря Спілки жителів Грузії.
   З 1996 року був обраний головою тимчасової антикорупційної слідчої комісії Парламенту Грузії. За результатами роботи комісії 4 міністри та 1 голова департаменту були відправлені у відставку. Комітет також постановив повернути  державі близько 8 міл. ларі, що становить вартість пакету акцій готельної інфраструктури у Гудаурі.
   У 1996 році пан Барамідзе був обраний головою парламентської фракції Спілки громадян Грузії.
   У липні 1998 року був звільнений з посади голови фракції Спілки громадян Грузії та Парламентської антикорупційної комісії.
   З 1998 року навчався у Дипломатичній школі при Джорджтаунському університеті (США), у якому він поєднував навчання та робив наукове дослідження разом із сенатором Карлом Левиним( Демократична партія, США).
   Також вивчав механізми кооперації політики та безпеки США і Кавказу.
   У 1999 році працював разом з Карлом Левиним у Комітеті повітряних сил, Сенат США.
   У 1999 році обраний членом парламенту від Дідубського округу, Тбілісі.
   У 2000 році обраний головою Комітету оброни та безпеки парламенту Грузії.
   У 2002 році обраний головою фракції Об’єднаних демократів у парламенті Грузії.
   У 2003 році обраний членом парламенту від Дідубського округу, Тбілісі.
   У 2004 році призначений Міністром внутрішніх справ Грузії.
   У червні 2004 року призначений Міністром оборони Грузії.
   З грудня 2004 року ( і до тепер) Державний міністр Грузії з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
   У квітні 2006 року ( до тепер) був призначений Віце-прем’єр міністром Грузії.
   Георгій Барамідзе володіє грузинською (рідна), англійською, російською та французькою мовами.