Гість КУП НАН України – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарії Димитар Владимиров

14 Вересня, 2011

9 вересня 2011 року на запрошення ректора КУП НАН України Бошицького Ю.Л., Київський університет права НАН України відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія Димитар Владимиров.

Під час візиту до КУП НАН України Посол ознайомився з діяльністю університету, бібліотеки, спортивного комплексу та Центру інформаційних технологій КУП НАНУ, а також взяв участь у презентації спільної магістерської програми і Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра (ВВУ). За підтримки Посольства Болгарії в Україні була реалізована дана програма.

Після презентації спільної магістерської програми КУП НАНУ з ВВУ відбулась робоча зустріч між представниками університетів, за участю пана Димитра Владимирова, під час якої обговорювались питання поглиблення співпраці КУП НАНУ і Посольством Республіки Болгарії в Україні у 2011-2012 навчальному році.