Гість КУП НАН України – старший науковий співробітник Познанського центру з прав людини Олена Бризік

24 Лютого, 2010
      В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, 23 лютого в університет прибула представник Познанського центра з прав людини Інституту держави і права Польської Академії наук, к.ю.н Олена Кондратьєва – Бризік. Пані Бризік – кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Познанського центру з прав людини Інституту правових наук Польської Академії наук, член Польського товариства конституційного права.

Ректор професор Ю. Бошицький провів пані Олену університетом, після чого запросив продовжити зустріч в його кабінеті за чашкою кави. До бесіди приєднались проректор з виховної роботи та гуманітарної освіти Левківська Г.П., Завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Бурлакова О.А. та студентський актив університету. Ректор розповів пані Олені про структуру університету, презентував останні наукові видання, розповів своє бачення розвитку сумісної роботи зі структурними підрозділами Польської академії наук.

Пані Бризік перебуватиме в університеті в період з 17- 21 лютого. За цей час планується проведення майстер-класів для студентів, зустрічі на кафедрах університету, візит в Інститут Держави і права ім. Корецького НАН України, а також гостя матиме нагоду ближче познайомитись зі столицею України завдяки програмі «Пізнай свій край».